Kauza emisie: SaS žiada obnovenie konania

www.ipolitika.sk

Informácie z uznesenia, ktorým polícia zastavila vyšetrovanie, zvyšujú podozrenie o spáchaní trestného činu do takej miery, že z policajného postupu sme doslova šokovaní. SaS preto zastavenie vyšetrovania, ku ktorému došlo pod kuratelou prokuratúry považuje za jasný dôkaz toho, že orgány činné v trestnom konaní pracujú pod tlakom politiky a politikov.

„Toto konštatovanie sa zvlášť vyníma v súvislosti s kauzami, akými sú Hedviga Malinová alebo Jana Teleki. V týchto prípadoch sú roky šikanovaní občania v polohe trestne stíhaných osôb na základe obskúrnych obvinení,“ povedal podpredseda SaS Ľubomír Galko.

www.ipolitika.sk

SaS žiada orgány činné v trestnom konaní, aby znova otvorili vyšetrovanie tohto vážneho podozrenia z korupcie a rozkrádania a dostali podozrivých pred súd.

„Od ministra vnútra Róberta Kaliňáka a predsedu vlády Roberta Fica očakávame, že sa zdržia akýchkoľvek zásahov do vyšetrovania,“ povedal podpredseda SaS Ľubomír Galko.

 

zdroj: http://www.strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>