Je policajný zbor prepojený s mafiou?

www.ipolitika.sk

Opoziční poslanci Výboru pre obranu a bezpečnosť dnes podali návrh na zvolanie mimoriadneho zasadnutia výboru.

Dôvodom sú informácie, podľa ktorých v Policajnom zbore SR mal pracovať šesťnásobný recidivista. Od zverejnenia týchto informácií už uplynulo niekoľko dní a zodpovedné osoby doteraz jasne a presvedčivo nevysvetlili tieto závažné podozrenia.

“Keď minister vnútra Róbert Kaliňák nechce v takejto závažnej veci odpovedať novinárom, tak sa budeme pýtať my na mimoriadnej schôdzi výboru. Chcel by som ešte podotknúť, že v návrhu žiadame o účasť nielen ministra vnútra, ale aj prezidenta PZ SR Tibora Gašpara, riaditeľa Inšpekcie MV SR Ivana Ševčíka a poradcu ministra vnútra Ľubomíra Minicha,” povedal podpredseda SaS Ľubomír Galko.

www.ipolitika.sk

SaS očakáva, že minister vnútra vyvráti všetky medializované informácie, pretože ak je pravdivých čo len 30% z nich, tak je to hotová katastrofa. Katastrofa, ktorá nemá nič spoločné s demokratickou krajinou.

“Prenikanie organizovaného zločinu do štruktúr policajného zboru s vedomím jeho vysokých funkcionárov je v demokratickej krajine, akou chce Slovensko  byť, absolútne neprípustné,” povedal Galko.

 

zdroj: http://www.strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>