Zámer prenajať nebytové priestory Uršulínska ul.

www.ipolitika.sk

Mestský ústav ochrany pamiatok v Bratislave zverejňuje svoj zámer prenajať nebytové priestory o rozlohe 98 m2 na Uršulínskej ul.č.9 v Bratislave, v objekte v správe Mestského ústavu ochrany pamiatok v Bratislave, na prevádzkovanie starožitností HANI ako prípadu hodného osobitného zreteľa.

Nájom nebytového priestoru bude predložený na schválenie Mestskému zastupiteľstvu hlavného mesta SR Bratislavy, ktorého zasadnutie sa bude konať dňa 26.septembra 2013.
www.ipolitika.sk

Zámer sa predkladá na základe záverov z kontroly realizovanej Útvarom mestského kontrolóra v Mestskom ústave ochrany pamiatok v mesiacoch apríl – máj 2013, kde bolo konštatované, že Ján Horváth prevádzkuje od apríla 2011 na základe zmluvy starožitnosti HANI v nebytových priestoroch budovy na Uršulínskej 9 v Bratislave, ktorá je sídlom mestskej príspevkovej organizácie: Mestský ústav ochrany pamiatok v Bratislave. Zámer o prenájme predmetných priestorov nebol doteraz schválený uznesením Mestského zastupiteľstva hlavného mesta SR Bratislavy.

 

zdroj: http://www.bratislava.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>