Rafael Rafaj: Slováci majú právo na šťastný život tu a teraz

www.ipolitika.sk

Slováci už pretrpeli toľko bolestí, že majú podľa Slovenskej národnej strany (SNS) právo na šťastný a dôstojný život tu a teraz na Slovensku, na vyššiu životnú úroveň a na ochranu ich tradičných hodnôt pred inváziou kultúrneho braku a zotročovania nadnárodnými monopolmi.

www.ipolitika.sk

Výročia štátnych sviatkov by sa preto mali pripomínať aj v ich význame k aktuálnej situácii národa a európskej spoločnosti. Národniari okrem duchovného posolstva Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska, pripomínajú aj aktuálny rozmer ekonomického utrpenia Slovákov a ich stále nízkej životnej úrovne k priemeru v Európskej únii. Dnes už väčšina spoločnosti očakáva nielen spásu na druhom svete, ale aj dôstojný život vo svojej pozemskej vlasti, tu a teraz. Politické špičky by preto nemali pripomínať farizejov formálne vzdávajúcich úctu k patrónke Slovenska, ktorí na druhej strane svojou politikou slúžia multikultúrnemu satanovi z EÚ. Sviatok patrónky Slovenska je aktuálne aj o ochrane tradičných národných a kresťanských hodnôt pred systematickým ničením a zánikom rodiny, národov a európskej kresťanskej civilizácie.

zdroj: http://www.sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>