Minister Jahnátek si len uvoľnil korzet

www.ipolitika.sk

Najímanie zamestnancov do verejnej správy na základe príslušnosti k rodine, krčme, obci, sídlisku, školskej triede, strane alebo krúžku hráčov mariáša má na Slovensku dlhú tradíciu a nie je v žiadnom prípade vynálezom ministra Ľubomíra Jahnátka.

Profesor Jahnátek zamestnávaním rodinných príslušníkov a spoluobčanov zo svojich rodných Komjatíc na ministerstve pôdohospodárstva len viac popustil šnúrku svojho korzetu moderného sociálneho demokrata.

www.ipolitika.sk

„Minister Jahnátek len reprodukuje tie vzorce správania sa, ktoré sú mu bytostne blízke a cíti sa v nich ako platný člen klanovej spoločnosti. Spoločnosti, ktorá nad rovnosť pred zákonom, nad  rovnosť v šanciach kladie protekciu a rodinkárstvo. Aj preto táto republika v mnohých smeroch takto jahnátkovsky nepekne vyzerá,“ vyhlásil predseda SaS Richard Sulík.

zdroj: http://www.strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>