Trnavský župan Tibor Mikuš oceňuje podporu SNS

www.ipolitika.sk

Trnavský župan Tibor Mikuš a zároveň opätovný kandidát na predsedu Trnavského samosprávneho kraja oceňuje podporu, ktorú mu v máji tohto roka deklarovala Slovenská národná strana (SNS).

T. Mikuš informoval listom do ústredia strany, že SNS podľa jeho názoru nielen deklaruje túto podporu, ale ju aj reálne napĺňa v každodennej práci. Ako dodal v osobitnom ďakovnom liste predsedovi SNS Andrejovi Dankovi, Trnavský samosprávny kraj je región, v ktorom sa jeho súčasní predstavitelia programovo venujú tomu najlepšiemu zo slovenskej národnej histórie a súčasne sa snažia objektívne podnietiť príslušníkov ostatných národností k pocitu zdravého vlastenectva k domovu, ktorý obývajú spoločne so Slovákmi.

www.ipolitika.sk

Tibor Mikuš zároveň konštatoval, že s radosťou prijal účasť na centrálnej Vatre zvrchovanosti SR, ktorá sa rozhorela 20. júla v Maduniciach za prítomnosti prvého podpredsedu SNS Rafaela Rafaja a ústrednej tajomníčky SNS Martiny Stodolovej. Ocenil tiež organizáciu, pri ktorej sa podieľali aj členovia a sympatizanti SNS.

Tibor Mikuš na záver vyjadril nádej, že predstavitelia SNS i súčasní predstavitelia Trnavského samosprávneho kraja využijú v budúcnosti ďalšie príležitosti na osobné stretnutia na hľadanie riešení v prospech zvyšovania spoločenského a kultúrneho povedomia občanov Slovenska.

Zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>