Pavol Hrušovský chce o prezidentskej kandidatúre rokovať aj s SMK

www.ipolitika.sk

Potenciálny prezidentský kandidát Pavol Hrušovský chce rokovať o podpore aj s neparlamentnou Stranou maďarskej komunity (SMK). Ako povedal v rozhovore pre agentúru SITA, rokovať chce určite aj s SMK. „Nebránim sa rokovaniu, stretnutiu s kýmkoľvek a ktoroukoľvek politickou stranou. Nakoniec tú spoluprácu predstavuje aj Most s SMK a nevidím tam dôvod, prečo by som, ak by som mal byť kandidátom na prezidenta republiky, obchádzal kohokoľvek,“ povedal s tým, že naopak, jeho cieľom je dokázať názory spájať a nie oddeľovať.

www.ipolitika.sk

Kandidatúru Pavla Hrušovského zatiaľ podporili KDH a Most-Híd. Na rozhodnutie SDKÚ-DS chce čakať do začiatku jesene. Predseda poslaneckého klubu KDH v NR SR podmieňuje svoju prezidentskú kandidatúru aj podporou od SDKÚ-DS. Nechce však povedať, či bude kandidovať, aj keď ju nezíska. „Zatiaľ hovorím, čakám na vyjadrenie SDKÚ a to ďalšie pokračovanie bude potom,“ povedal. Rokovania totiž v tejto chvíli nepovažuje za skončené.

Zdroj: kdh.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>