Kandidát na predsedu TSK odštartoval cyklistickú kampaň Tour de Baška

www.ipolitika.sk

Poslanec Národnej rady SR Jaroslav Baška oficiálne odštartoval cyklistickú kampaň na podporu svojej kandidatúry na predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja. Tour de Baška sa začne prvou etapou v piatok 5. júla 2013 v okrese Púchov, Lednicko-Zubáckou etapou.

Jaroslav Baška so svojím tímom absolvuje 25 etáp s celkovou dĺžkou 1134 kilometrov a navštívi všetkých 276 miest a obcí Trenčianskeho kraja. „Cyklistika je môj životný štýl už roky. Na bicykli som absolvoval stovky kilometrov po cestách a vrchovinách Slovenska, Moravy, dokonca mám za sebou aj cyklotúry na niektorých kopcoch Tour de France. Ak sa mám ako kandidát na predsedu TSK uchádzať o dôveru ľudí, chcem poznať ich problémy, názory, podnety,“ uviedol J. Baška s tým, že na základe týchto podnetov zostaví svoj program pre nadchádzajúce voľby.

www.ipolitika.sk

Do tímu sa môže pridať každý, kto má bicykel. Jara Bašku budú počas jeho tour sprevádzať aj poslanci parlamentu, kandidáti na poslancov trenčianskeho samosprávneho kraja, ale aj študenti a starší ľudia.Na bicykel si sadne aj bývalý reprezentant SR v cyklistike Ján Valach, bývalý hokejový reprezentant Miroslav Hlinka, starosta Dohnian Miroslav Panáček aj starosta obce Častkovce Dušan Bublavý.

Kampaň okorenila stávka medzi Jarom Baškom a mimoriadne úspešným slovenským cyklistom Petrom Saganom. „Na majstrovstvách Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike v Dubnici sme uzatvorili stávku s Petrom Saganom. V prípade, ak na Tour de France obháji zelený dres, pôjdem na prvú jesennú schôdzu NR SR z Dohnian do Bratislavy na bicykli,“ spresnil J.Baška

Cyklistická tour po Trenčianskom kraji sa končí 14. septembra Magurskou etapou.

Zdroj: strana-smer.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>