Frešo pred krajskými voľbami smeruje do obcí Na kus reči

www.ipolitika.sk

Letná kampaň kandidáta na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja v jesenných regionálnych voľbách a súčasného predsedu Pavla Freša štartuje cez víkend v Pezinku, prejsť plánujú 90 miest, obcí a mestských častí v kraji.

Kandidát na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja a súčasný predseda Pavol Frešo (SDKÚ-DS) štartuje letnú kampaň po mestách a obciach kraja Na kus reči. Pri tejto príležitosti dnes Frešo na Tyršovom námestí v Bratislave symbolicky vodou z Dunaja pokrstil auto, ktorým budú po mestách a obciach jazdiť. “Začíname túto túru nielen ja ako kandidát na predsedu, ale aj v spolupráci s kandidátmi na poslancov a poslankyne Bratislavského samosprávneho kraja. Na kus reči sa budú môcť s nami ľudia stretnúť, porozprávať a konfrontovať naše plány s realitou a to, čo bude v budúcnosti dokončené,” uviedol Frešo.

www.ipolitika.sk

Kampaň k jesenným regionálnym voľbám štartuje Frešo už tento víkend v Pezinku, prejsť plánujú 2 500 kilometrov, a to nielen autom, ale i pešo, na bicykli či hromadnou dopravou. Podobne ako pred štyrmi rokmi plánuje predseda kraja a zároveň aj kandidát na tento post v jesenných regionálnych voľbách spolu s kandidátmi na poslancov zavítať do 90 miest, obcí a mestských častí v kraji. “Chcem teraz zobrať aj kandidátov na poslancov Bratislavského samosprávneho kraja a tých, ktorí dnes poslancami sú, aby sme medzi ľuďmi v priamom kontakte získavali podporu pre naše názory a hlavne počuli, ako ľudia rozmýšľajú,” priblížil myšlienku letnej kampane Frešo. Ako dodal, náklady na kampaň budú minimálne, “nie je to nejaká nákladná, bombastická kampaň, je to v kontakte s ľuďmi,” pripomenul.

Zdroj: sdku-ds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>