R. FICO: Pripomínať si musíme významné historické i moderné osobnosti

www.ipolitika.sk

Tak, ako si musíme pripomínať významné historické osobnosti a udalosti z minulosti, tak si musíme pripomínať aj osobnosti súčasného moderného života. Na margo svojej dnešnej (21. júna) účasti na benefičnom futbalovom stretnutí futbalových osobností so špičkovými hokejistami v Novej Dubnici, ktoré bolo spomienkou na Pavla Demitru, to dnes povedal premiér Robert Fico.

„Paľo Demitra bol osobnosťou, ktorá dala Slovensku určitú tvár. Jeho športové výkony a jeho správanie sa boli absolútne príkladné. Podobné podujatie som už absolvoval aj v mojej rodnej obci Hrušovany a vždy, keď na podobné podujatie dostanem pozvanie, veľmi rád prídem,“ dodal premiér s tým, že futbal si zahrá veľmi rád, no nie vtedy, keď je 32 stupňov.

www.ipolitika.sk

Premiér sa v rámci dnešného popoludňajšieho programu zúčastnil odovzdávania ocenenia Osobnosť mesta Nové Mesto nad Váhom, kde spolu s predstaviteľmi mesta pokrstil pri príležitosti 750. výročia prvej písomnej zmienky o meste druhú časť monografie o Novom Meste nad Váhom.

Zdroj: strana-smer.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>