Predseda KDH Ján Figeľ na konferencii vo Varšave

www.ipolitika.sk

Podpredseda NR SR Ján Figeľ dnes vystúpi na medzinárodnej konferencii venovanej inováciám, novým technológiám a internetizácii – Big V4 Tent for Innovation – Voice for Innovation vo Varšave ako jeden z hlavných rečníkov.

Konferencia je zameraná na hľadanie odpovedí, ako môžu technológie a komunikácia na internete napomáhať k ekonomickému rastu a vytváraniu nových pracovných miest v strednej a východnej Európe.

www.ipolitika.sk

Ako povedal Ján Figeľ: “Internet tým, že sa stal vyjadrením ale aj nositeľom globálnej komunikácie, by mal napomáhať projektom, ktoré dokážu postaviť ľudí na vlastné nohy. Internet, nové technológie a ich rozumné využívanie majú napomáhať k rozvoju spoločnosti. Slovensko má vďaka internetu potenciál na väčší rast služieb. Predpokladom je nielen rýchla a kvalitná infraštruktúra, ale najmä digitálna gramotnosť a komunikačné zručnosti slovenského obyvateľstva.”

Zdroj: kdh.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>