Robert Fico privítal na Úrade vlády SR hokejovú reprezentáciu

www.ipolitika.sk

Premiér Robert Fico dodržal tradíciu a aj tento rok pozval hráčov, ktorí nás reprezentovali na 77. majstrovstvách sveta v hokeji vo Švédsku a Fínsku na večeru v priestoroch Úradu vlády SR. „Je to veselá partia chlapcov,“ podotkol po viac ako 90 minút trvajúcom stretnutí predseda vlády SR.

„Vo veľmi uvoľnenej atmosfére sme hovorili o podpore športu a mňa celkom prirodzene zaujímali detaily z hokejového života,“ dodal. Robert Fico hokejistom aj členom realizačného tímu poďakoval za dobrú reprezentáciu Slovenska a každému z nich odovzdal malý osobný darček v podobe drevenej kazety s kravatou. Hokejisti na oplátku premiérovi a ministrom školstva a vnútra, ktorí tiež boli na stretnutí, darovali prilby s podpismi všetkých hráčov.

www.ipolitika.sk

Hoci sme tento rok nezískali žiadnu medailu, cieľ, ktorý si tím stanovil – postúpiť zo základnej skupiny a dostať sa do štvrťfinále, bol splnený. Budúci rok sa v ruskom Soči uskutoční zimná olympiáda. „Dúfam, že aj na budúci rok, bez ohľadu na výsledok, bude opäť dôvod pozvať reprezentáciu na podobné stretnutie. Ja sa tomu vždy teším,“ skonštatoval Robert Fico.

Predseda vlády sa priznal, že v spoločnosti niektorých ministrov sledoval hokejové zápasy slovenskej reprezentácie priamo na Úrade vlády SR. „Pozeral som aj tohtoročné finále, ale keď nehrajú naši, už to nie je ono,“ poznamenal.

Zdroj: strana-smer.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>