Rokovalo Republikové predstavenstvo ĽS – HZDS

www.ipolitika.sk

Napriek želaniam neprajníkov, ktorí by Ľudovú stranu – Hnutie za demokratické Slovensko najradšej vymazali z politickej mapy Slovenska, ĽS – HZDS pokračuje vo vlastnej politickej činnosti. Potvrdzuje to i konanie Republikového predstavenstva strany, ktoré sa uskutočnilo 6. apríla 2013 v Trnave. RP ĽS – HZDS do tohto politického orgánu kooptovalo dvanásť nových členov, pričom strana naďalej pokračuje v revitalizácii svojich štruktúr.

Republikové predstavenstvo strany sa zaoberalo situáciou v ĽS – HZDS, pričom boli zriadené tri pracovné skupiny. Personálna komisia, ktorá má predložiť personálne návrhy na obsadenie jednotlivých funkcií vo vedení strany. Rovnako bola schválená komisia pre aktualizáciu Stanov ĽS – HZDS a komisia pre aktualizáciu politického programu strany.

ĽS – HZDS pripravuje na deň 7. septembra 2013 konanie Republikového snemu ĽS – HZDS za účasti delegátov zo všetkých krajov a okresov Slovenskej republiky. Tomuto budú predchádzať Krajské snemy ĽS – HZDS, ktoré budú zároveň nominačnými pre voľby do volieb VÚC.

www.ipolitika.sk

V najbližších mesiacoch sú prioritou ĽS – HZDS najmä voľby do orgánov vyšších územných celkov. Za ich prípravu po personálnej a organizačnej stránke sú zodpovedné krajské predstavenstvá strany. Tie majú pripraviť kandidátov na volené funkcie v regionálnych voľbách. Kandidáti ĽS – HZDS sa budú o dôveru občanov uchádzať samostatne alebo v koalíciách, v závislosti od dohôd o spolupráci, ktoré vzniknú v jednotlivých krajoch SR.

Zdroj: hzds.sk


pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>