Odkaz SaS Malatinskému: Inovatívne tunelovanie eurofondov?

inovativne tunelovanie eurofondov www.ipolitika.sk

Sme rozhorčení. Smerácka klientela je opäť v akcii.Podnikateľ Norbert Havalec podojil štát na projekte vojaka 21. storočia, na emisiách v kauze Interblue a ďalších.

Hovoríme o miliónoch eur, ktoré vytiekli z verejných zdrojov na súkromné bankové kontá spôsobom, ktorý vyvoláva podozrenie z kriminálneho charakteru týchto obchodov.

Dnes sa dozvedáme, že spoločnosť Norberta Havalca Magic Trading Corporation pod rúškom inovácií ide získať ďalších vyše 600 tisíc eur cez obskúrny projekt mobilného rádiologického laboratória. V tomto prípade sú v hre eurofondy. Je to totálny výsmech vládnych deklarácií o podpore znalostnej ekonomiky.

www.ipolitika.sk

Vyzývame ministra hospodárstva Tomáša Malatinského, aby preveril nielen inkriminovaný projekt spoločnosti Magic Trading Corporation, ale všetky zo strany Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry. Miesto inovácií v nich totiž môže ísť o inovatívne tunelovanie eurofondov.

ZMLUVA – text.pdf

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>