Bratislavský magistrát klame

sas-logo www.ipolitika.sk

Vyzerá to tak, akoby sa jedna lož mala prekryť ďalšou. Slová hovorcu primátora Bratislavy Ľubomíra Andrassyho v súvislosti s kauzou utajeného znaleckého posudku pod hotelom Hilton totiž nie sú pravdivé. Nie je pravda, že všetky dokumenty sú verejne prístupné a spomínajú sa aj v oficiálnych materiáloch samosprávy, ktoré boli prerokovávané v orgánoch mesta, ako to tvrdí on.

 Znalecký posudok, na existenciu ktorého sa na mestskom zastupiteľstve pýtal poslanec SaS Igor Bendík a primátor jeho existenciu zamietol, nebol v oficiálnych materiáloch pre zasadnutie poslancov zastupiteľstva, konaného 26. – 27. septembra 2012.

www.ipolitika.sk

Pripomíname, že rozdiel medzi cenou, za ktorú sa pozemok pod hotelom Juraja Širokého predal, a cenou, ktorá je uvedená v zatajenom znaleckom posudku,  je 1,6 milióna eur. Je dosť veľká suma a zároveň podivuhodný postup na to, aby sa tým vedenie bratislavského magistrátu zaoberalo. Napokon bude sa musieť, lebo sme v tejto veci podali trestné oznámenie.

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>