Verejnosť môže pripomienkovať komunitný plán bratislavských sociálnych služieb

Image www.ipolitika.sk
Odborníci zo sociálnej oblasti, pracovníci neziskových organizácií, verejných inštitúcií pôsobiacich na území slovenskej metropoly, ale taktiež dobrovoľníci budú spoločne diskutovať o návrhu komunitného plánu bratislavských sociálnych služieb. Prezentácia plánu s jeho verejným pripomienkovaním bude v pondelok (17. december) od 15.30 hod. v Justiho sieni Primaciálneho paláca. Koncepčný dokument bratislavskej samosprávy vychádza z analýzy existujúceho stavu a jeho ambíciou je po verejnej diskusii, vecnom pripomienkovaní, stanoviť priority sociálnej politiky v meste na nadchádzajúce, päťročné obdobie.
www.ipolitika.sk

Pre slovenskú metropolu je jednou z priorít vybudovanie takej sféry sociálnych služieb, ktorá vytvorí udržateľný systém umožňujúci žiť zdravotne postihnutým, hendikepovaným občanom či seniorom dôstojný život. K naplneniu tohto cieľa je nevyhnutná spolupráca medzi samosprávou, neziskovými organizáciami, združeniami a občianskymi iniciatívami v širokej škále sociálnych aktivít.  Komunitný plán sociálnych služieb je zverejnený na oficiálnej stránke hlavného mesta – www.bratislava.sk. Keďže ide o otvorený dokument, verejnosť môže svoje námety, pripomienky posielať mailom na adresu osv@bratislava.sk, alebo poštou (Magistrát hl. mesta SR, Oddelenie sociálnych vecí, Primaciálne nám. 1, P. O. BOX 192, 814 99 Bratislava).

zdroj: bratislava.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>