Samospráva vyhlásila súťaž na riaditeľa zariadenia pre seniorov

Image (1) www.ipolitika.sk
Slovenská metropola vyhlásila súťaž na riaditeľa sociálneho zariadenia, ktoré poskytuje služby pre bratislavských seniorov. Do výberového konania sa môže prihlásiť každý záujemca, ktorý má ukončený II. stupeň vysokoškolského vzdelania, vie sa orientovať v oblasti sociálneho zabezpečenia a vítané je tiež ovládanie cudzieho jazyka.
www.ipolitika.sk

Prihlášky musia byť magistrátu doručené do 10. januára 2013, pričom na obálku je potrebné uviesť – Výberové konanie, riaditeľ Domu tretieho veku, neotvárať. Prihlášku je možné poslať poštou na adresu: Magistrát hl. mesta SR Bratislava, oddelenie ľudských zdrojov, Primaciálne nám. 1. Viac informácií o výberovom konaní, kvalifikačných predpokladoch i požadovaných dokladoch nájdete na oficiálnej stránke mesta www.bratislava.sk, časť Transparentné mesto, Pracovné príležitosti.

 zdroj: bratislava.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>