R.Rafaj: Bugárovci ako za Apponyiho – z mosta do prosta vyrábajú „maďarských Rómov“

Rafael-Rafaj-EÚ-ovládajú-satanisti-330x290 www.ipolitika.sk

Most-Híd zachádza v etnickej manipulácii za hranicu únosnosti aj ústavnosti. Metódu prerábania menšín ako za Apponyiho v bývalom Uhorsku aplikuje dnes bez servítky strana Most-Híd. Rómovia, ktorí z jednej strany vkročia na Bugárov „most“ sa na druhej strane stávajú Maďarmi a nevoľníkmi strany Most-Híd. Postup Híd-u, ktorý stojí za vytvorením organizácie Purt („Most“ v rómčine) považuje Slovenská národná strana (SNS) za inštitucionálne etnické klonovanie. Cieľom tejto politickej asimilácie je kupčenie bugárovcov s volebnými hlasmi cigánskeho etnika na južnom Slovensku. SNS preto očakáva, že s kritikou prídu aj ľudsko-právne organizácie a ohradia sa proti etnickému inžinierstvu Mosta-Híd klonujúceho trojhybrid „maďarského Róma“ na Slovensku.
Podľa SNS má politika Mosta-Híd „babka k babce – vo voľbách budú dobré aj cigánske kapce“ ešte rezervy. Bugárovci by v budúcnosti mohli napríklad rozmýšľať ako vyrobiť aj „čínskych Maďarov“ žijúcich na Slovensku.

www.ipolitika.sk

Rafael Rafaj, prvý podpredseda SNS

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>