U.S. Steel a Ficov atentát

stefanec-200x200-thumb www.ipolitika.sk

Dnešné šokujúce vyjadrenie Roberta Fica, že za prípadný odchod U. S. Steel môže “zbesilosť privatizácie” za vlády SDKÚ-DS nemožno chápať inak ako absolútnu nehoráznosť a cynizmus najvyššieho stupňa. Je to ďalší dôkaz toho, že Robert Fico je schopný vymyslieť akúkoľvek lož, aby odpútal pozornosť od problémov, ktorým čelí, a ktoré nevie zvládať. Socialistický predseda vlády týmto svojim škandalóznym vyjadrením dáva najavo, že by bol asi rád, keby Košice a VSŽ naďalej ovládal klan Rezešovcov, a aby privatizácia bola taká ako za Mečiara.

Zodpovednosť za ďalší osud U. S. Steelu je v rukách socialistickej vlády Roberta Fica. A nezbaví sa jej nijakým spôsobom. SDKÚ-DS mu bude nastavovať opozičné zrkadlo tak, ako si to zaslúži. Pretože tu ide najmä o osudy tisícok ľudí a ich rodín, ktorí v oceliarskom komplexe pracujú. Americký investor priniesol do firmy i svojho okolia poriadok, kvalitné riadenie a prosperitu. Všetci si pamätáme, ako Rezešovci položili fabriku na kolená a kto ju zachránil. Ide absolútnu zákernosť, ak Robert Fico označí vstup U.S.Steelu do VSŽ za zbesilú privatizáciu, a pritom sa ani slovkom nezmieni o privatizácii za jeho bývalého koaličného partnera Vladimíra Mečiara, ktorý VSŽ daroval za facku Rezešovi. Keď chce Robert Fico vedieť, čo je to privatizačná zbesilosť, mal by sa obrátiť práve na svojho bývalého koaličného partnera.

www.ipolitika.sk

Bohužiaľ dôvodom odchodu zamestnávateľov zo Slovenska je najmä hospodárska politika vlády Roberta Fica. K odchodu zamestnávateľov a strate pracovných miest prispievajú aj kroky vlády, škodiace slovenskej ekonomike, ako sú nový Zákonník práce, pripravované zrušenie rovnej dane a zvyšovanie daní a odvodov. Vyjadrenie SDKÚ-DS o tom, že socialistická vláda pácha atentát na slovenskú ekonomiku, bolo viac ako oprávnené.

Vstup U.S. Steelu do VSŽ počas vlády SDKÚ zachránilo ekonomiku východného Slovenska a pracovné miesta tisícom ľudí. Robert Fico s jednofarebnou socialistickou vládou, ktorý má plnú zodpovednosť za Slovensko bude teraz môcť ukázať, či tu budú pracovné miesta vznikať alebo zanikať. Na rozdiel od súčasnej socialistickej vlády, za vlád SDKÚ-DS pracovné miesta vznikali, nie zanikali.

zdroj: sdku-ds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

2 Responses to U.S. Steel a Ficov atentát

  1. Člověka většinou formuje prostředí ve kterém vyrůstal.Pakliže má soudruh Fico z pubertálního věku zafixovány vzpomínky na dobu,kdy vše patřilo všem,není se čemu divit,že soudruzi US Steel mu nepřirostli k srdci,ani k jeho představám.Soudruh Fico vytvoří pracovní místa,ba dokonce už to má vymyšlené.Prostě nechá lidi zavřít,a v NVÚ budou makat jak mourovatí.A za minimální mzdu či náklady.Bratři ve zbrani oživí paragraf 203,8c.a celou plejádů těch lidských zákonů,které Slovensko postaví na čelné místo ve světové ekonomice,ba dokonce před Ficův vzor Albánií.Radujme se,veselme se,bude dobře.A Fico zamíří do Bruselu dělat poslance za dobrý peníz.Odborníky potřebují všude.Demagog,zloděj a populista se neztratí.

  2. Kailee hovorí:

    Thanks for your thstghuo. It’s helped me a lot.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>