Smer má čas len sa seba

sas www.ipolitika.sk

Smer sa nechce zaoberať registrovanými partnerstvami, lebo sú vraj na programe dôležitejšie otázky, tak sa jeho poslanci radšej potulujú po parlamentných kuloároch.

Smer nechce diskutovať o kritickej situácii v justícii, lebo dôležitejší je zákon o štátnom rozpočte, tak poslanci strany neschvália program mimoriadnej schôdze, o ktorú požiadali opoziční poslanci.

Týmito slovnými floskulami sa vládnuca sila spoločnosti vyvlieka z tém, ktoré jej nie sú po chuti. Popri tom však schváli napríklad taký zákon, akým je zákon o neprimeraných podmienkach v obchodných vzťahoch. Na takéto nezmysly 83-kolesíkov čas má.

www.ipolitika.sk

Odmietnutie programu mimoriadnej schôdze, ktoré avizuje predseda parlamentu Pavol Paška, hodnotíme tak, že Smer napriek všetkým svojim rečiam o istotách, nemieni robiť nič pre zlepšenie prístupu občanov k spravodlivosti. Pritom spravodlivosť je predsa jedna z kľúčových istôt civilizovanej spoločnosti. Totalitné strany vedeli veľmi dobre, prečo ju ľuďom upierali.

Bez ohľadu na mimoriadnu schôdzu SaS vyjadruje znepokojene nad stavom justície, ale aj ocenenie a povzbudenie sudcom, ktorí svoje povolanie vykonávajú zodpovedne a čestne.

 zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>