Slovenská národná strana vyjadruje dôrazný protest a nesúhlas s politikou vlády SR v súvislosti s vývojom a generálnym štrajkom v Grécku

Andrej-Danko-442-330x290 www.ipolitika.sk

Gréci majú slušné dôchodky, Slováci nemajú ani dubčekove rožky

Grécko žiada EÚ o ďalšiu pomoc v situácii, kedy za posledný mesiac a pol odbory so silnou podporou koaličných poslancov gréckych socialistických a ľavicových strán na čele s PASOK organizujú demonštrácie, celoštátne protesty, a dokonca v poradí už tretí generálny štrajk.
Naše rozhorčenie je namierené proti falošnej politike gréckych a európskych socialistov, ktoré sprevádza ich počínanie. Grécki politici – eurosocialisti – PASOK, koaliční partneri konzervatívnej gréckej vlády totiž dôrazne podporujú protesty a dnešný generálny štrajk! Strana PASOK, ktorá Grékov do biedy dohnala, je zároveň sesterskou stranou SMERU.
Grécko a jeho politici dva roky klamú EÚ, a teda aj nás všetkých. Rozprávajú rozprávky o úsporných opatreniach, pričom ich zadlženosť neustále stúpa. Grécko svojím nezodpovedným konaním ohrozuje vývoj v Európe, spoločnú menu- euro, naše dôchodky, ale aj budúcnosť našich detí. Grécko nekoná, a žiada o ďaľšie pôžičky.
Vyzývame vládu Slovenskej republiky, aby využila svoje priateľské kontakty s gréckymi socialistami na ich osvetu a stabilizáciu situácie. Vyzývame predsedu vlády SR Róberta Fica, aby prestal robiť politiku proti vlastným občanom a konečne začal zastupovať v Bruseli záujmy Slovákov. Treba aby povedal, že Slovensko sa už odmieta pozerať ako sa európsky Titanic s eurosocialistickým velením a obrovskou gréckou dierou na boku definitívne potápa.
Vláda SR je totiž jediná v Európe, ktorá týra svojich občanov, škrtí ich. Robí tak na úkor nás všetkých, aby pomáhala tým krajinám a politikom, ktorí s nami hrajú nečestnú hru.

www.ipolitika.sk

Slováci si tiež zaslúžia vyššie dôchodky, mzdy, krajšie Vianoce a nádej, perspektívu, že sa to skutočne stane realitou. Pretože sa o tento cieľ snažia a veľa už preň obetovali.

Andrej Danko
predseda SNS

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>