Protest proti manipulácii a neobjektívnosti v STV

27-11-2012_03-10-44_thumb www.ipolitika.sk

Strana Národ a Spravodlivosť –naša strana vyjadruje  ostrý protest a rozhorčenie voči postupu STV, ktorá svojou reláciou Reportéri odvysielanou dňa 26.11.2012 doslova pošliapala všetky  princípy verejnoprávnosti, objektivity, spravodlivosti a elementárnej slušnosti.

 ,,Reportérovi“ Róbertovi Adamcovi pri popisovaní kauzy ,,Družstevná ulica v Malackách“ sa podarilo doslova v duchu demagógie spred 20 rokov napľuť do tváre objektívnosti a pravdivosti, v snahe vyrobiť z obete (O. Dobrovodského) vinníka a z vinníkov (jeho susedov,  primátor Malaciek a nečinných orgánov samosprávnej a štátnej správy) obete!

Je hanbou, že  za peniaze daňových poplatníkov sa STV stáva neobjektívnym nástrojom na premývanie mozgov.

Celý scenár relácie, výber ,,nezávislých expertov“ (Hlina, Chmelár) mal slúžiť jedinému, a to zmeniť mediálny obraz celej kauzy a samotného Dobrovodského v očiach verejnosti a zakryť nečinnosť orgánov verejnej správy a porušovanie Ústavy SR v elementárnom ústavnom práve občanov  - v rovnosti pred zákonom!

www.ipolitika.sk

Strana NAS – ns je presvedčená, že aj napriek enormnej snahe STV  sa to nepodarilo a nepodarí , pretože väčšina  obyvateľov má zdravý rozum a zažíva žiaľ podobné prípady denno-denne.

NAS – ns  je toho názoru, že spomínanou reláciou Reportéri by sa mala pre porušenie základných  princípov objektívnosti a vyváženosti zaoberať Rada pre vysielanie a retransmisiu, na ktorú  sa NAS – ns obráti s podnetom.

Anna Belousovová

predsedníčka strany NAS – ns

zdroj: nas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Protest proti manipulácii a neobjektívnosti v STV

  1. Nečinné orgány hovorí:

    Je to presne tak pani Belousovová, čestný občan v tomto štáte to má naozaj ťažké aj moja rodina sa už roky pasuje s problémom čiernej stavby provizórne postavenéj halovej konštrukcie skladu ešte od čias láskavého socializmu, ktorý nám zanechal násilím túto stavbu pod múrmi rodinného domu, jediné s čím sa stretávam na úradoch ako stavebných tak aj v obci Trebatice je obrovská ľahostajnosť a charakterovo podobných ľudí, ktorí násilím v roku 1968 túto stavbu tu postavili a zanechali nám tu socialistické dedictvo pod múrmi rodinného domu čierna stavba pod múrmi rod. domu, ktorú aktívny podnikatelia firmy Stavoprac načierno nelegálne užívajú a obec Trebatice sa na to nečinne prizerá a podporuje ich, v tejto veci som volala aj na protikorupčnú linku, doteraz je to na bode mrazu hoci to riešila aj prokuratúra, stavebné orgány konajú v tejto veci v rozpore so stavebným zákonom, ako keby ani zákon neexistoval, korupcia aká je v stavebníctve nepozná mieru , je to naozaj veľké svinstvo páchané na občanoch, kde úradný obrovský ansábel si z poctivého človeka robí dobrý deň, takáto je politika na našich úradoch, takáto je vymožiteľnosť práva na Slovensku, a je smutné čítať, že už aj televízia je skorumpovaná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>