Prezídium SDKÚ-DS jednomyseľne schválilo programové východiská

Freso-200x200-thumb-thumb www.ipolitika.sk

Prezídium SDKÚ-DS na svojom včerajšom zasadnutí jednomyseľne schválilo programové východiská SDKÚ-DS, ktoré sú otvoreným dokumentom pre prípravu volebného programu strany na roky 2016 – 2020. Prezídium tiež odporučilo Ústrednej rade SDKÚ-DS, ktorá sa bude konať v sobotu 17. novembra, ich prijať.

Programové východiská sú zamerané na podporu strednej vrstvy a medzi ich priority patrí napríklad znižovanie daňového a odvodového zaťaženia, sporenie na dôchodky, ale napríklad aj poriadok a bezpečnosť, prístup k spravodlivosti, vymáhateľnosť práva či boj proti korupcii. Celé programové východiská budú zverejnené v sobotu 17. novembra 2012.

www.ipolitika.sk

Program bol schválený po diskusii nielen vedenia strany, poslancov NR SR, ale aj členskej základne vo všetkých regiónoch Slovenska. Každý člen SDKÚ-DS dostal možnosť tento dokument pripomienkovať, čo sa stalo po prvýkrát v histórii strany. Z tejto diskusie vzišlo množstvo podnetov, ktorými sa bude strana zaoberať a dopracovávať ich. Programové východiská SDKÚ-DS budú otvorené aj pre širokú verejnosť a jej reakcie budeme pozorne vnímať. SDKÚ-DS týmto začala s obrodou a návratom k pôvodným hodnotám a je pripravená byť otvorená novým ľuďom, novým nápadom a novým myšlienkam.

Pavol Frešo
predseda SDKÚ-DS

zdroj: sdku-ds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>