Branislav Škripek bol online: Chcem vyspelú spoločnosť, nie cenzúru

obycajni www.ipolitika.sk

Poslanec hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti bol k dispozícií návštevníkom portálu pluska.sk. Prečítajte si výber z otázok a odpovedí:

otázka: Takže erotika v novinách vám neprekáža? Tak prečo potom chcete tlač zaradiť medzi pornografiu?

odpoveď:
Vaša otázka je najlepší príklad mediálneho prekrútenia mojej snahy.Bojujem za odstránenie vulgarizmov a hrubej erotizácie z našho verejného priestoru. Celý náš verejnospoločenský priestor, naša spoločnosť predsa nepatrí majiteľom médií. Majiteľ bilbordu si predsa nemôže vylepiť čo chce – tisícky ľudí majú právo na slušný prejav a nie taký, aký ich uráža na základe zvykových noriem. Musia rešpektovať, že sú veci ktoré na verejnosť nepatria.

otázka: čau,škripo,svojim deťom dodnes hovoríš,že ich priniesol bocian?

odpoveď:
Prečo by som takto trieskal dve na tri??? :) ))))))))))))) Moji chlapci dostávajú zdravé a ich veku primerané poučenia. Máme otvorený vzťah, takže sa môžu pýtať.

otázka: pán Škripek, tá tema je dôležitá a určite ju treba riešiť. Ale pýtam sa, čo robíte pre nezamestnaných? Moje deti obe VŠ dlhodobo nemajú prácu. Viete si predstaviť ako trpia? Zaujíma to vôbec niekoho, koľko mladých ľudí je už teraz v depresií alebo utekajú za prácou do zahraničia. Potom sa vrátia domov a sú tam kde boli predtým, len sú na tom ešte horšie. Ďakujem

www.ipolitika.sk

odpoveď:
Vyššie som v tomto zmysle odpovedal, myslím že rovnako by som reagoval vám. Poznám život – začínal som v zamestnaní 3000 skk v čistom ako ošetrovateľ postihnutých detí a mládeže. Práve preto som v politike ako Obyčajný človek. Tiež sa mi vidí, že politika akoby nevedela lepšie ovplyvniť našu spoločnosť – teda viesť ju k lepšiemu spôsobu života. Je tu množstvo hrozných problémov, ale svojim posobením upozorňujem AJ na to, že podstata našho ťažkého života neleží LEN v ekonomike. Ak tu bude aj dobrý ekonomický model, ale v ľuďoch zlá morálka, aj tak tu bude zle. Morálnosť musí ísť ruka v ruke s ekonomickým rozvojom.

otázka:preco si myslite, ze sexovat by sa malo iba vecer alebo cez vikend?

odpoveď:
Neprekrucujte. Niekde ste si vytrhol vety z kontextu, takto sa korektne nediskutuje. Kdesi som takto napísal, že bežný rytmus väčšiny obyvatelstva je taký, že skoro ráno vstávame, vypravíme deti do školy, do večera pracujeme, potom riešime dalsie potreby a ťažkosti a večer si líhame, častokrát zničení a unavení. Prirodzeným sposobom je to tak, že sexu sa venujeme večer, cez víkend, jednoducho vo volnom čase. Toto je vacsinový, bežný úzus. Preto tvrdím že nás niektoré médiá tlačia do nezmyselného zaoberania sa erotikou a sexuálnymi zobrazenami v dennej spravodajskej tlači.

celý online rozhovor nájdete tu

zdroj: obycajniludia.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

2 Responses to Branislav Škripek bol online: Chcem vyspelú spoločnosť, nie cenzúru

  1. Po mimo kontrolu hrsť Bloog články naa stránok I
    ako vaše Technika bllgov . Aj kniha označená mi to do záložky Maapa
    webu zoznamu a budú kontrolovať späť čoskoro . Prosím, pozrite sa webové stránkyi a dajte mi vedieť, Váš názor.

  2. Pretty! This has bedn an extremey wonderful article.
    Many thanks for providing this information.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>