SMK o voľbe prezidenta

9ra www.ipolitika.sk

Strana maďarskej komunity môže podporovať takého kandidáta na prezidenta republiky v blížiacich sa voľbách v roku 2014, ktorý bude ochotný pomôcť naplniť ciele zakotvené v dokumente Základné podmienky prežitia a rozvoja Maďarov na Slovensku. K voľbám musíme pristupovať tak, aby ich výsledky skutočne prispeli k zachovaniu a rozvoju maďarskej komunity, ako aj k rozvoju južného Slovenska.
Strana maďarskej komunity môže podporovať len takého kandidáta, ktorý vyhlási, že aj v prípade jeho zvolenia sa zasadí za realizáciu vytýčených cieľov. SMK očakáva to isté aj od ďalších podpisovateľov základného dokumentu, predovšetkým od strany Most-Híd, ako od  politickej strany.

www.ipolitika.sk

Sme presvedčení, že musíme podporovať takého kandidáta, ktorý sa aktívne ujme našich záležitostí, ktorého budeme voliť nie len preto, že nás nenapáda, ale aj preto, že ak treba, tak sa zasadí za nás.

József Berényi
predseda SMK

zdroj: mkp.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>