Reakcia Anny Belousovovej na záver protestu

LOGO_NAS_thumb www.ipolitika.sk

Reakcia Anny Belousovovej na záver protestu za Slušný a bezpečný život na Slovensku, ktorého bol spoluorganizátorom člen strany NaS – ns Oskar Dobrovodský. 

Svojou účasťou na  proteste, ktorý bol podľa mojich informácii apolitický som chcela vyjadriť podporu nášmu členovi strany Oskarovi Dobrovodskému. Potom, čo sa pán Pavlík a Oskar Dobrovodský pochvalne vyjadrili na moju osobu, slovne na mňa zaútočil Jakub Škrabák zo Slovenskej pospolitosti a preto som považovala za potrebné vystúpiť a zobrať si slovo, ktoré som nakoniec nemala šancu dostať a tak som nemohla brániť svoju osobu. Je mi veľmi ľúto, že protest, ktorý svojou účasťou podporilo mnoho slušných ľudí, nakoniec znehodnotila hŕstka provokatérov zo Slovenskej pospolitosti. Môj osobný dojem je, že ich vystúpenie proti mojej osobe bolo nariadené, pretože aj celý prejav, ktorý bol prednesený ľuďmi zo Slovenskej pospolitosti sa niesol v znamení agresivity a nenávisti. Zúčastnila som sa protestu, pretože to bola občianska iniciatíva dvoch ľudí a jedným bol člen strany Národ a Spravodlivosť Oskar Dobrovodský. No neskôr bolo oznámené, že aparatúra patrila Slovenskej pospolitosti a tá rozhodovala, kto vystúpi a kto nie. To, že spoluorganizátorom bola práve Slovenská pospolitosť som nevedela ani ja, ani Oskar Dobrovodský. Dôrazne sa dištancujeme od spájania Oskara Dobrovodského s kotlebovcami, Slovenskou pospolitosťou a podobnými extrémistickými stranami a združeniami.

www.ipolitika.sk

Strana Národ a Spravodlivosť – naša strana chce presadzovať skutočné vlastenectvo a nie vlastenectvo na základe nenávisti. Chce presadzovať ochranu základných ľudských práv, ktoré sú podľa nás odopierané práve Oskarovi Dobrovodskému. Jeho prípad nie je len o ňom, ale o nás všetkých.

zdroj: nas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>