Predvolebné štúdio bude 23. októbra o 18:00 hod.

main_logo www.ipolitika.sk

Mestské televízne štúdio, s.r.o. Rožňava
Rozsnyói Városi Televízió
Šafárikova 29, 048 01 Rožňava
Tel/fax 058/777 32 08, mob. 0918 212 999
e-mail: rvtv@rvtv.sk, www.rvtv.sk


Predvolebné diskusné štúdio

- tlačová správa -

Rožňavská mestská televízia ponúkla vo volebnej kampani mimoriadnych volieb na funkciu primátora mesta všetkým šiestim kandidátom možnosť prezentovať svoje volebné programy v rámci predvolebných živých relácií.
Do dvoch kôl tejto relácie boli kandidáti verejne vylosovaní počas zasadnutia mestského zastupiteľstva, dňa 27. septembra 2012. Losovanie sa konalo po súhlasnom stanovisku všetkých kandidátov.

Do dnešného dňa svoju účasť potvrdili  páni: Pavol Burdiga, Milan Capák, Karol Kováč a Ivan Kuhn.
Pán Roman Ocelník svoju neúčasť zdôvodnil, že – „nesúhlasí s programovou štruktúrou a rozdelením kandidátom- „. Pán Karol Katrenics svoju účasť nepotvrdil. Nastala nová situácia.

www.ipolitika.sk

Buď tieto relácie zrušiť, alebo na základe súhlasu všetkých zúčastnených zmeniť zloženie diskutujúcich.

Na základe spoločnej dohody 4 kandidátov na post primátora mesta Rožňavy, termín diskusnej relácie bude  23. 10. 2012 o 18.00 hod. V predvolebnom štúdiu RVTV sa zúčastnia všetci štyria kandidáti, ktorí potvrdili svoju účasť.

Veríme, že napriek týmto nečakaným zmenám,  aj rožňavská mestská televízia prispeje k rozhodovaniu rožňavských voličov o tom, kto bude stáť na čele samosprávy mesta do komunálnych volieb v roku 2014.

V deň volieb, teda 27. októbra 2012.  od podvečerných hodín pripravuje MTVŠ priamy prenos ako aj internetové vysielanie o priebehu volieb v slovenskom a  maďarskom jazyku.

                            Alžbeta Palcsóová
poverená konateľka
zdroj: roznava.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>