Predseda vlády v Starej Ľubovni skontroloval výsledky projektov, na ktoré vyčlenil prostriedky

lubovna www.ipolitika.sk

Robert Fico si počas návštevy Starej Ľubovne  uplynulý víkend (27. a 28. októbra 2012) prišiel pozrieť výsledky projektov, na ktoré boli  vyčlenené peniaze  jeho vládou v roku 2010. Premiér najskôr skontroloval renesančný palác v areáli Hradu Ľubovňa. „Potešil som sa z návštevy hradu, lebo milión eur na rekonštrukciu renesančného paláca je vidno,“ povedal.

Vláda v roku 2010 tiež vyčlenila prostriedky na  zrekonštruovanie športovej haly. „Verím, že toto bude priestor pre mladých ľudí, priestor, kde budú vznikať nové športové talenty, ktoré Slovensko potrebuje čím ďalej tým viac na reprezentáciu krajiny. Zároveň verím, že táto športová hala bude miesto pre aktívny oddych aj pre bežných ľudí a bude obyvateľom mesta slúžiť na príjemné športové vyžitie,“ dodal Robert Fico.

www.ipolitika.sk

Robert Fico tiež za účasti ministerky zdravotníctva Zuzany Zvolenskej slávnostne otvoril zrekonštruované priestory nemocnice. Vedenie zdravotníckeho zariadenia na tento projekt získalo nenávratný finančný príspevok z Operačného programu Zdravotníctvovo výške 3,7 milióna eur, no celkové náklady na výstavbu a rekonštrukciu boli 4,5 milióna eur. „Želám zamestnancom, lekárom a občanom tohto regiónu, ktorí toto zariadenie využívajú, aby tu našli všetko, čo potrebujú. Pacientom želám dobrých lekárov, dobré vybavenie a normálny ľudský prístup od zdravotníckeho personálu, lebo ten je niekedy dôležitejší ako dve tabletky acylpyrínu,“skonštatoval Robert Fico.

zdroj: strana-smer.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>