Policajný prezident zastrašuje

www.ipolitika.sk

Aktivista Peter Pčolinský nie je jediný, kto z dostupných informácií nadobudol podozrenie, že Tibor Gašpar ako riaditeľ Úradu boja proti korupcii v rámci kauzy Gorila maril priebeh vyšetrovania, bol nečinný a protiprávne skartoval materiály súvisiace s prípadom, ktorý svojím rozsahom a závažnosťou protispoločenského konania nemá obdoby. Rovnaké podozrenie máme aj my a netýka sa len bývalého šéfa Úradu boja proti korupcii, ale aj ďalších vysokých predstaviteľov a funkcionárov štátu. Aj preto poslanci SaS v minulom období v kauze Gorila podali trestné oznámenia.

www.ipolitika.sk

Tibor Gašpar sa z titulu svojej funkcie stal v tomto prípade predmetom zvýšeného verejného záujmu, a preto sa na neho vzťahuje nižšia miera ochrany osobnosti. Jeho dožadovanie sa potrestania Petra Pčolinského považujeme za neprijateľné a poburujúce.
Za situácie, keď je Tibor Gašpar prezidentom Policajného zboru SR sa tento postup dá dokonca chápať ako zastrašovanie všetkých, ktorí sa dožadujú spravodlivého vyšetrenia kauzy Gorila.

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>