Jaroslav Paška na TA3 k súboju o budúce peniaze Európskej únie

Jaroslav-Paška-poslanec-EP-za-SNS-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 31 októbra 2012 – Návrh rozpočtu Európskej únie na rok 2013 vyvolal roztržku medzi vrcholnými inštitúciami Únie o jej financovaní.

Európskej komisii, ako aj najpočetnejším frakciám Európskeho parlamentu (ľudovcom s kresťanskými demokratmi, socialistom a liberálom) sa máli prídel finančných prostriedkov určených členskými štátmi, t.j. Európskou radou, na činnosť Únie v roku 2013.
V dôsledku kurióznej ruvačky o peniaze sa stalo, že viacerí europoslanci reprezentujúci v EP vládne strany (u nás SMER), dokonca hlasovali proti rozpočtovému návrhu ich krajiny, čím priamo spochybnili aj kvalifikovanosť vlastných politických lídrov.

www.ipolitika.sk

Požiadavka Európskej komisie a časti Európskeho parlamentu na väčšie žmýkanie daňových poplatníkov v čase pretrvávajúcej hospodárskej krízy je však aj jasným dôkazom toho, že mnohí predstavitelia európskych inštitúcií stratili akýkoľvek kontakt s realitou a zjavne ani netušia, ako sa dnes bežným ľuďom v Európe žije.
V diskusnej relácii TA3 “Európa ľuďom” dňa 26.10.2012 hovoril o problematických rozhodnutiach a postupoch Bruselu podpredseda EFD a poslanec EP za SNS Jaroslav Paška.

Záznam relácie si môžte pozrieť na adrese:
http://www.ta3.com/clanok/1008406/boj-o-rozpocet.html

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>