Investor do VOP Nováky

230px-Ľubomír_Galko www.ipolitika.sk

“Nevychádzam z údivu pri počúvaní toho, čo je schopný vyhlasovať minister obrany, len aby zakryl svoju neschopnosť urobiť zodpovedné manažérske rozhodnutie. V čase, keď som bol ministrom obrany, sa situácia konečne začala riešiť, ale na to pán Glváč rád zabúda. Tvári sa ako spasiteľ armády a pritom sa vzdáva peňazí, ktoré som už ja vybojoval pre tento rezort, chystá sa zdaňovať vojakom výsluhové dôchodky a to je len zlomok z toho, čo rezort v najbližšej dobe pod jeho vedením čaká. Pri tomto všetko je jeho hra na spasiteľa viac než smiešna.”

www.ipolitika.sk

“Po mne zostal po 15 mesiacoch prvýkrát v histórii transparentný a efektívny rezort a ušetrených 60 miliónov eur, pán Glváč ide rezort rozvrátiť a za viac ako pol roka preňho neurobil zhola nič. My sme VOP Nováky, našimi zákazkami a tým že šiel do reštrukturalizácie, práve zachránili pred krachom. Pred krachom, ku ktorému ho posunulo práve manažovanie predchádzajúceho smeráckeho ministra Jaroslava Bašku, ktorý nám ho pred krachom odovzdal.”

Ľubomír Galko, bývalý minister obrany SR

Zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>