Detinsky tvrdohlavý smerácky prezident

gasparovic1 www.ipolitika.sk

SaS považuje za nemiestnu výhovorku tvrdenie prezidentskej kancelárie, že prezident Ivan Gašparovič rozhodne o vymenovaní Jozefa Čentéša za generálneho prokurátora až potom, čo Ústavný súd rozhodne aj vo veci porušenia jeho základných práv.

Prezident na niekoľko mesiacov zablokoval vymenovanie generálneho prokurátora pre svoje subjektívne domnienky a posledné rozhodnutie Ústavného súdu, ktoré mu ukladá rozhodnúť v primeranej lehote, si opäť vykladá spôsobom, aby provizórny stav na generálnej prokuratúre pretrvával.

Podľa nášho názoru aj na základe týchto obštrukcií pri voľbe generálneho prokurátora Ivan Gašparovič vojde do histórie ako politik, na ktorého nebudeme mať dôvod spomínať s hrdosťou.

www.ipolitika.sk

Je to zároveň výstraha pred nadchádzajúcimi prezidentskými voľbami, že Slovensko potrebuje na čele štátu osobnosť, ktorá svoje rozhodnutia miesto detinskej tvrdohlavosti či mentálnej závislosti na nejakej politickej strane podriadi záujmom krajiny a jej občanov.

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>