Bratislavská samospráva vyhlásila výberové konanie na Vianočné trhy 2012

Image www.ipolitika.sk
Obchodníci, ktorí majú záujem ponúknuť svoje služby obyvateľom slovenskej metropoly i jej návštevníkom, počas tohtoročných Vianočných trhov, môžu sa prihlásiť do výberového konania a uchádzať sa tak o predajný stánok na bratislavskom Hlavnom námestí. Vianočné trhy sa začnú 23. novembra a potrvajú do 23. decembra 2012.

Mesto pritom v súťaži ponúka 27 stánkov určených na predaj jedál a nápojov charakteristických pre vianočné obdobie a 57 stánkov pre ľudovo-umelecké výrobky z kovu, keramiky, šúpolia, dreva či medu a cukrovín. Päť stánkov bude vyčlenených pre aktivity charitatívnych organizácií. V prípade viacerých uchádzačov na jeden komerčný stánok, ktorí splnia podmienky súťaže, víťaza určí výsledok elektronickej aukcie s výnimkou charitatívnych stánkov. V záujme maximálnej transparentnosti priebehu súťaže budú výsledky súťaže zverejnené na webovej stránke mesta do 25. októbra.

www.ipolitika.sk

Prihlášky do výberového konania je možné doručiť do podateľne bratislavského magistrátu (Primaciálne námestie 1) najneskôr do 8. októbra do 17.00 hod., alebo poštou, pričom na obálku je potrebné uviesť „Vianočné trhy 2012 – Neotvárať“. Cena za prenájom charitatívneho stánku je určená na symbolické 1 euro za deň, pri stánkoch na vianočné darčeky je minimálna cena 37 eur a pri stánku s občerstvením (plocha na gril) je východisková cena 200 eur. Po skúsenostiach z minulého roku pristúpil bratislavský magistrát k zavedeniu opcie, aby sa predišlo neželaným obštrukciám s cenou v aukcii. Opcia sa pohybuje od 1.100 do 7.980 eur (od druhu stánku), pričom v prípade, že víťaz aukcie nepristúpi k podpisu zmluvy,  celá čiastka prepadne v prospech mesta. Viac informácií o podmienkach súťaže, rozdelenia 84 stánkov do jednotlivých sortimentov, je možné získať na internetovej stránke mesta www.bratislava.sk.

Vianočné trhy 2012 – prihláška

Zdroj: bratislava.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>