Anna Belousovová: Prečo som podala trestné oznámenie na europoslankyňu M. Flašíkovú – Beňovú

10-10-2012_03-44-50_thumb www.ipolitika.sk

V sobotu 13.10.2012 sa uskutočnil Protest za slušný a bezpečný život na Slovensku a proti skorumpovaným politikom, ktorého som sa aj ja zúčastnila. Hlavným organizátorom protestu bol O. Dobrovodský, ktorý je aj členom našej strany, strany Národ a Spravodlivosť.

 Svojou účasťou som chcela podporiť nielen jeho, ale ďalších slušných ľudí, ktorí sa domáhajú toho, aby tak ako to zaručuje Ústava SR zákony platili pre všetkých rovnako, aby neboli niektoré skupiny zvýhodnené na úkor ostatných len preto, lebo sú „menšina“, aby jednoducho človek, ktorý poctivo pracuje a platí dane nemusel mať pocit, že sa ho štát nevie zastať vtedy, keď je terorizovaný tými, ktorí z jeho daní žijú.

Protest bol povolený, dopredu ohlásený a organizátori splnili všetky zákonom stanovené podmienky.
Dopredu sa hovorilo o nejakej pripravenej protiakcii samozvaných ochrancov ľudských práv všetkých menšín (od sexuálnych po etnické). To, že mnohé treťosektorové známe tváre, v počte 20 až 30 kusov sa snažili zastaviť niekoľko stoviek účastníkov protestu ma preto ani neprekvapilo. Prekvapilo ma však to, že sa na strane odporcov protestu za slušný a bezpečný život na Slovensku a proti skorumpovaným politikom objavila europoslankyňa za vládnuci Smer M. Flašíková – Beňová!
Je vrchol cynizmu, ak poslankyňa ľavicovej strany nazve občanov, ktorí prišli na protest vyjadriť svoj nesúhlas s nespravodlivou sociálnou politikou štátu a s rozkrádaním štátneho majetku, „hajzľami a fašistami“.
Také slová totiž odzneli z úst pani Beňovej a boli adresované davu, ktorého súčasťou som bola aj ja!
Ja sa fašistom necítim byť! Vedľa mňa stáli ľudia rozličných vekových skupín – mladí, staršie panie, (možno vo veku matky pani poslankyne).

www.ipolitika.sk

Aj oni sú podľa nej „hajzli a fašisti“!
Na záver si neodpustím jedno osobné zamyslenie: Žijeme naozaj vo zvláštnej dobe. Od „nežnej“ sa mnoho udialo, ale málo zmenilo. To ma napadlo, keď som stála a pozerala na pani Beňovú. Podľa mojich informácii z dôveryhodných zdrojov otec p. poslankyne niekedy pôsobil v Štb.
Môj otec bol práve takými ľuďmi potrestaný za svoj postoj proti okupácii v 1968 roku.
Dnes v období kapitalizmu s neľudskou tvárou, keď štát ovládajú deti a vnuci papalášov bývalého režimu ma dcéra svojho otca nazýva „hajzlom a fašistom“.
„To jsou paradoxy“, povedal by Havel.
Ja som rada, že nielen môj otec, ale aj ja sme stáli a budeme stáť na opačných stranách „barikády“ ako takí ľudia, ako je pani poslankyňa Flašíková – Beňová.
A práve preto som podala trestné oznámenie! Škoda, že niektoré slová nie sú bumerangy, keby boli, našli by správneho adresáta.

Anna Belusovová

zdroj: nas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

One Response to Anna Belousovová: Prečo som podala trestné oznámenie na europoslankyňu M. Flašíkovú – Beňovú

  1. Vážená paní Belousovová.Nejde nic jiného,než se ztotožnit s obsahem sdělení,které jste publikovala.Nemohu se ubránit dojmu,že situace v politice,a to nejen na Slovensku,je více než alarmující,jdeli o personální obsazení politických postů.Podstatná část politických elit se rekrutuje z řad bývalé rodné matky strany,jsou však mezi těmito i takoví,kteří své životní postoje formovali a utužovali v rámci třídního boje v represívních složkách soc.státu.Nehovoře už o konfidentech Stb,kteří donášeli na své spoluobčany,třeba jejich náboženské postoje.A tito morálně nepevní jedinci jsou dnes uctívaní jako nepostradatelní manažéři skoro ve všech oborech,pán Klocok ví,o čem hovořím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>