Anna Belousovová podala trestné oznámenie na Moniku Flašíkovú Beňovú

18-10-2012_09-45-29_thumb www.ipolitika.sk

Anna Belousovová podala trestné oznámenie na Moniku Flašíkovú Beňovú. Dôvodom trestného oznámenia je to, že Monika Flašíková Beňová označila dav protestujúcich ľudí za fašistov, nacistov a rasistov. 

 Flašíková nazvala dav protestujúcich aj na svojom profile sociálnej sieti za  pochod neonacistov, fašistov, rasistov a obdivovateľov klérofašistického prezidenta Slovenského štátu Tisa. Nakoľko sa v dave nachádzali aj členovia strany NaS – na a protest organizoval člen strany Oskar Doborovdský a taktiež sa protestu zúčastnila aj predsedníčka NaS – ns Anna Belousovová, rozhodla sa práve ona podať trestné oznámenie na M. B. Flašíkovú. V dave protestujúcich sa nachádzali občania rôznych vekových skupín a to od mladých až po najstarších, ktorí nesúhlasia s politikou tohto štátu. Nikto nemá právo paušalizovať ľudí a označovať ich za rasistov, neonacistov a fašistov.

www.ipolitika.sk

zdroj: nas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>