Sulík a Papandreou diskutovali o budúcnosti eura

www.ipolitika.sk

Predseda SaS Richard Sulík včera na sympóziu v St. Gallen diskutoval s bývalým gréckym premiérom G. A. Papandreoum.

Hovorili o budúcnosti eurozóny a otázke solidarity v rámci Európskej únie a Richard Sulík predostrel argumenty, prečo by Grécko malo opustiť eurozónu.

 

Ako jediný predstaviteľ zo Slovenska sa zúčastnil stretnutia, na ktorom diskutovali také osobnosti ako Yukiya Amano, generálny riaditeľ Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu (IAEA), Joseph S. Blatter, prezident FIFA, Shenggen Fan, generálny riaditeľ Medzinárodného inštitútu pre výskum politiky výživy, Kumi Naidoo, výkonný riaditeľ Greenpeace International, George A. Papandreou, bývalý grécky premiér a mnoho ďalších predstaviteľov akademických a výskumných inštitúcií, médií, think-tankov a vládnych inštitúcií z celého sveta.

www.ipolitika.sk

Témou 42. ročníka prestížneho sympózia, ktorý v švajčiarskom St. Gallen organizuje International Students’ Committee, bolo “Facing Risk”, teda identifikovanie spôsobov ako čeliť aktuálnym rizikám.

Zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>