SaS podporí spoločný návrh na zrušenie trestnoprávnej imunity

SaS-Sulik-Miskov-Kollar-imunita1 www.ipolitika.sk

Vzhľadom na vyjadrenia predsedu NR SR Pavla Pašku, ktorý vyhlásil, že „existuje veľká vôľa, aby sa stíhal termín koniec augusta alebo začiatok septembra“, nateraz SaS sťahuje svoj poslanecký návrh.

Tak ako strana SaS bojovala za zrušenie priestupkovej imunity, rovnako nám záleží na zrušení trestnoprávnej imunity poslancov.

Vzhľadom na vyjadrenia predsedu parlamentu pána Pašku, ktorý v súvislosti so zrušením trestnoprávnej imunity vyhlásil, že „existuje veľká vôľa, aby sa stíhal termín koniec augusta alebo začiatok septembra“, nateraz SaS sťahuje svoj poslanecký návrh a garantuje hlasy všetkých svojich poslancov na podporu spoločného návrhu.

www.ipolitika.sk

Nie sme malicherní a nejde nám o žiadne preteky. Urobíme ale všetko preto, aby túto tému poslanci nemohli zamiesť pod koberec tak, ako to robili politici takmer 20 rokov.

Sme pripravení intenzívne sa podieľať na práci pracovnej skupiny, aby sa návrh na zrušenie poslaneckej imunity dostal už na júnovú schôdzu a aby sa rokovania nezmenili len na zastierací manéver pre voličov.

Zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>