SNS reaguje na mediálne lži: Strana je pevná a jednotná, nikto sa v nej nebúri voči vedeniu

Jana-Benková-hovorkyňa-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 12. apríla 2012 – Z dnešných mediálnych správ sa Slovenská národná strana dozvedela, že časť členskej základne sa búri voči vedeniu strany. Šírenie takejto lživej správy považujeme za ďalší z atakov niektorých médií a neprajníkov na jedinú národnú stranu na Slovensku, ktorým SNS dlhodobo prekáža. V SNS sa nikto nebúri, panuje v nej výsostne pracovná atmosféra, momentálne prebiehajú regionálne rokovania pred májovým Snemom SNS.

Strana sa v tomto období venuje komplexnému vyhodnocovaniu výsledkov parlamentných volieb, víziám strany do budúcnosti s akcentom na najbližšie dva roky a návrhom riešení pre súčasnú vládu na zlepšenie životných podmienok občanov. Tieto návrhy bude strana prezentovať na májovom Sneme SNS, na ktorom sa budú riešiť aj aktuálne personálne otázky.

www.ipolitika.sk

Snem SNS sa uskutoční 19. mája 2012 – k presunu pôvodného termínu o týždeň skôr došlo z dôvodu obsadeného miesta konania Snemu v Žiline. Spochybňovať kľúč účasti delegátov SNS na Sneme je irelevantné, pretože je riadne odsúhlasený Predsedníctvom SNS v zmysle stanov strany. Tvrdenia o akejkoľvek destabilizácii SNS nie sú pravdivé, SNS je jednotnou stranou s pevným a rešpektovaným vedením a už 141 rokov je jej jediným záujmom služba občanovi.

Jana Benková, hovorkyňa SNS

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>