Podpisy k petícii za slovenský jazyk zbierame ďalej, CHCETE NÁS PODPORIŤ? / Tlačivo petície

peticia-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 11. apríla 2012 – SNS iniciovala pred rokom petíciu občanov požadujúcu vypísanie referenda s otázkou, či občania chcú ustanovenie slovenského jazyka ako výlučného úradného jazyka Slovenskej republiky bez výnimky.

S obrovským entuziazmom a podporou občanov, Vás všetkých, sme vyzbierali viac než ústavou požadujúcich
350 000 podpisov a petíciu sme začiatkom marca odovzdali prezidentovi SR v požiadavkou vypísať referendum za používanie slovenského jazyka ako jediného úradného jazyka na Slovensku.
Kancelária prezidenta SR nám však napísala, že podľa jej názoru sme nevyzbierali dostatok platných podpisov, a preto pokračujeme v zbere podpisov naďalej.

X

CHCETE PETÍCIU PODPORIŤ aj Vy?

www.ipolitika.sk

Petičné hárky Vám od druhej polovice apríla poskytnú všetky miestne, okresné i krajské organizácie SNS, podpísať ich môžete aj na bratislavskom Ústredí SNS na Šafárikovom nám. č. 3, ale vytlačiť si ich môžete aj na našom webe a poslať na adresu SNS, Šafárikovo nám. 3, 814 99 Bratislava.

Prosíme, dávajte pozor na správne vyplnenie každého políčka petície, v každom z nich musí byť riadne vyplnené meno, adresa i Váš podpis, aby bol aj Váš hlas platný.

Všetkým ďakujeme!

Petíciu si vytlačte TU …

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>