150 tisícová demonštrácia v Prahe

nechceme_kapitalizmus www.ipolitika.sk

Takmer 150 000 občanov Českej republiky protestovalo v sobotu v Prahe na Václavskom námestí proti ožobračovaniu, pravicovým škrtom, zlodejom a proti k a p i t a l i z m u ! Celonárodný protesť české médiá hanlivo, arogantne a povýšenecky nazvali “Výletom dôchodcov”, vláda arogantne vyhlásila, že občania majú právo na protest, ale “reformy” presnejšie povedané – rozkrádanie “Gorilie spôsoby” nezastaví.

Slovenské mienkotvorné médiá akosi záhadne zabúdajú o protestoch týkajúcich sa i nás – Slovákov, ktorí sme žili donedávna v spoločnom Československu informovať. Za hlavnú zahraničnú správu v takom pohnutom období pre našich vykorisťovaných bratov Čechov považujú naše médiá vyhlásenie Bieloruského prezidenta Lukašenka, že sa údajne “vyhráža” opozícii i západu.Túto správu uverejnili v zahraničnom spravodajstve na prvých miestach – ako najdôležitejšiu.

Vyjadrujeme solidaritu s vykorisťovanými, protestujúcimi českými občanmi a hanbíme sa za propagandu a manipuláciu našich – Slovenských kapitálom ovládaných a manipulovaných médií.

www.ipolitika.sk


zdroj: kss.sk


pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>