ZELENÍ – ODHALENIE

smrekova www.ipolitika.sk

Možno ste si všimli tragické vystúpenie slečny Smrekovej vo volebnej diskusii na Markíze. Táto slečna zastupuje pseudostranu “Zelení” s čislom 1. Je úplne logické, že vás, voličov, to zmiatlo a pýtali ste sa, prečo sme do diskusie poslali niekoho tak nervózneho a nepripraveného. Pre správnosť teda zopakujeme:

My sme Strana zelených s číslom 9! 

 

Diskusiu si môžete pozrieť tu: http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/volby/parlamentne-volby-2012-pozrite-si-treti-predvolebny-suboj-na-tv-markiza.html#comment

 

K vyjadreniam slečny Smrekovej, tajomníčky strany “Zelení” a k celému vzniku strany máme niekoľko postrehov.

www.ipolitika.sk
  1. Smreková vyjadrila názor, že sa rozhodli “kúpiť” stranu AZEN, aby stihli kandidovať vo voľbách 2012 (viď odkaz na diskusiu, čas 3:45)
  2. Nepriamo odhalila svoju previazanosť s 99%, keď na otázku o riešení zamestnanosti začala hovoriť o tom, ako polícia cez 1000 ľudom kontroluje podpisy a šikanuje ich (viď odkaz na diskusiu, čas 18:00)
  3. K samotnej pseudostrane si prečítajte vyjadrenie pána Ostatníka, tvorcu AZENu - http://moje.hnonline.sk/node/9882/

Čo z toho vyplýva? Ak by sme neuvádzali veci na pravú mieru, stále by sme boli spájaní s touto pseudostranou. Znamená to, že média dostatočne neinformujú o volebných kandidátoch a zjavne im neprekáža nakupovanie a vlastníctvo viacerých strán JEDINOU finančnou rodinou.

 

My však dúfame, že sa pri volebných urnách rozhodnete správne a dáte hlas tomu, kto si to naozaj zaslúži.

 

zdroj: stranazelenych.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>