Volíme mladú osemnástku! – výzva voličom

hzds_logo www.ipolitika.sk

09. 03. 2012 - Strana trojnásobného premiéra Vladimíra Mečiara a zakladateľov štátu vyzýva občanov, aby sa zúčastnili zajtrajších parlamentných volieb.

Gorily z parlamentu vyženieme len s vašou pomocou a skutočná zmena znamená návrat k tradičným dobrám sociálnych hodnôt, spravodlivosti a návrat k slovenským koreňom.

Dokázali sme po vyše tisícročnom úsilí Slovákov to, čo sa nepodarilo od čias Veľkej Moravy žiadnej inej slovenskej politickej reprezentácii. Zároveň sme stabilizovali štát a položili jeho pevné základy.

www.ipolitika.sk

Vláda bez Ľudovej strany – Hnutia za demokratické Slovensko je vládou bez rúk, ktoré by pracovali v prospech ľudí. Nebojte sa zdvihnúť hlavy a s čistým srdcom voliť toho, kto vo váš prospech urobil za posledných dvadsať rokov veľa dobrého. Nebojte sa odovzdať hlas ĽS-HZDS a Vladimírovi Mečiarovi!

Dnes sa rozhoduje o našej ďalšej budúcnosti na najbližších nových dvadsať rokov.

Nepremárnite preto túto príležitosť!

Odbor verejnej mienky
Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>