Smer klame o SPP

www.ipolitika.sk

„Robert Fico i pán Ľubomír Jahnátek boli už informovaní, že valné zhromaždenie SPP, ktoré zahraniční akcionári zvolali na štvrtok, 8. marca, bude kvôli neúčasti štátu neuznášaniaschopné a neprijme teda žiadne rozhodnutia.”

www.ipolitika.sk

Zvolávanie tlačových besied preto považujem len za vytĺkanie politického kapitálu, ktorým strana Smer-SD nahrádza svoju programovú impotenciu. Robert Fico by mal občanom na tlačovke vysvetliť skôr to, prečo jeho nominanti a jeho Vlada schválili v roku 2008 nevýhodný a predražený kontrakt na nákup plynu od spoločnosti Gazprom. Len vďaka prehodnoteniu tohto kontraktu v tomto roku konečne môžu klesnúť ceny plynu o viac než 5 percent,“ povedal Juraj Miškov.
Minister hospodárstva to vyhlásil v snahe zabrániť zosmiešneniu sa predstaviteľov strany Smer-SD tesne pred voľbami a upozornil ich, že do nástupu novej vlády sa neuskutoční žiadne právoplatné zasadnutie valného zhromaždenia SPP, ani iného orgánu, ktorý by odsúhlasil akýkoľvek zmeny v majetku SPP.

 

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>