SaS bude tvrdá, ale odborná opozícia

www.ipolitika.sk

Po 20 rokoch je SaS prvá strana, ktorá vznikla na zelenej lúke a dokázala sa opätovane dostať do parlamentu.

“Ukázalo sa, že liberálna strana, ktorá dokáže ponúkať skutočné riešenia, má voličský potenciál. Výsledok, ktorý sme dosiahli, je však pre nás aj varovným signálom. Dôležité je, aby sme neopakovali chyby z minulosti,” povedal predseda SaS Richard Sulík.

Do parlamentu sa SaS vracia v mimoriadne kvalitnej zostave. Viac ako tretinu klubu tvoria bývalí ministri, ktorí boli médiami viackrát hodnotení ako jedni z najlepších ministrov odchádzajúcej vlády.

www.ipolitika.sk

“Budeme pozorne analyzovať všetky návrhy, ktoré prídu do parlamentu a budeme predkladať aj vlastné návrhy. Chceme sa dôsledne venovať aj liberálnej agende, ktorá je súčasťou nášho programu. V minulom volebnom období sme nemohli túto agendu presadzovať, keďže sme boli v koalícii s KDH a rešpektovali sme dohody v koalícii. Teraz nás už žiadna koaličná zmluva neviaže a môžeme sa usilovať predkladať návrhy a získavať pre ne v parlamente podporu,” uzavrel Sulík.

 

zdroj: strana-sas.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>