S podpismi 99% sa zrejme manipulovalo na Polícii.

250tlacovka www.ipolitika.sk

Ivan Weiss podal trestné oznámenie

Chceme sa vyjadriť k včerajším vyhláseniam prezidenta Policajného zboru jaroslava Spišiaka a k tvrdeniam ľudí, ktorí hovoria, že nepodpísali hárky za vznik strany 99% – občiansky hlas.

Aby sme sa dopracovali k pravde, dnes sme podali trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, pre podozrenie z manipulácie s podpisovámi hárkami, aby sme mohli dať bodku za touto polemikou.

Je jasné, že gorily využívajú túto tému, aby pošpinili hnutie 99%. Je jasné, že toto všetko bolo proti nám použité preto, aby z toho niekto mal politický prospech. A je jasné, že za týmto všetkým je nejaký plán. Kto vie, kam až tento plán siaha. Gorily možno plánujú dosiahnuť, aby bolo hnutie 99% vymazané zo zoznamu strán, aj keď si to vyžaduje zaangažovať generálnu prokuratúru a súdy…

Gorily urobia čokoľvek, aby zastavili zmenu a zastavili tých, kto ohrozuje ich pozície a moc.

Ak je toto naozaj ich plán, som si istý, že ľudia tieto špinavé triky odhalia.

Tu je niekoľko faktov:

Dňa 25. 11. 2011 sme na ministerstve vnútra odovzdali naše podpisové hárky. To bolo naposledy, keď sme ich videli. Dňa 6. 12. 2011 boli tieto podpisy ministerstvom overené ako platné a 99% bola zaregistrovaná ako strana. Nasledujúcich 85 dní boli naše podpisové hárky uložené na ministertsve bez akýchkoľvek problémov a sporov. Potom boli zverejnené informácie o prieskumoch verejnej mienky, podľa ktorých by 99% volilo 4,6 a 6,9 percent občanov – takže bolo jasné, že mierime do parlamentu. 13. 2. Podal poslanec za SDKÚ Peter Markovič podnet, aby boli preverené naše petičné hárky.

Len niekoľko dní neskôr sa rozbehla celoslovenská policajná akcia proti 99% a jej podporovateľom na základe tejto politicky motivovanej sťažnosti. Naše podpsiové hárky boli pritom ministerstvom vnútra potvrdené ako pravé a nikdy neopustili budovu ministerstva.

Čo sa s našimi podpisovými hárkami stalo po tom, ako boli z ministertsva odstúpené polícii na preverenie? Kto mal k našim hárkom prístup? Existujú záznamy o tom, kto všetko na polícii mal k našim hárkom prístup, kto s nimi manipuloval a kto sa do nich pozeral? Tieto záznamy nám musia ukázať.

Žiadame okamžité vyšetrenie toho, ako sa manipulovalo s našimi podpismi!

Tento prípad je zneužívaný aby ovplyvnil výsledok parlamentných volieb a ak policajný prezident Spišiak tvrdí, že to s politikou nesúvisí, tak jednoducho klame.

www.ipolitika.sk

Zastrašovanie našich podporovateľov musí skončiť a je nutné vyšetriť kde boli podpisy celých 85 dní a čo sa s nimi počas toho času udialo.

Je to koniec koncov jednoduché: Naše podpisy boli platné a našu stranu ministerstvo zaregistrovalo. Boli 85 dní na ministerstve. A keď potom vyšli prieskumy, ktoré potvrdzovali, že 99% sa môže dostať do parlamentu, začalo sa vyšetrovanie s cieľom dokázať, že tie isté podpisy sú falošné.

Čokoľvek sa s podpisovými hárkami udialo sa muselo odohrať na ministerstve.

Radi by sme povedali tým z Vás, ktorí ste pobúrení a nahnevaní, že sa Vaše mená bez Vášho vedomia objavili na podpisových hárkoch 99% – občiansky hlas, že aj my sme rovnako znepokojení a chceme poznať odpovede aspoň tak veľmi ako vy. Pridajte sa preto k nám a požadujme spoločne aby nám Ministerstvo vnútra a Polícia vysvetlili, čo sa stalo s našimi podpisovými hárkami.

Toto celé nám pripomína sprisanie za účelom spochybnenia volieb, preto ak nebude možné manipuláciu s podpisovými hárkami dôkladne vyšetriť pred voľbami, sme pripravení napadnúť výsledok volieb.

Nemôžeme dovoliť gorilám aby sa zahrávali s demokraciou podľa svojich úmyslov.

Sme presvedčení, že ľudia prehliadnu tieto špinavé triky. Už sme ich videli v minulosti a dokážeme sa voči nim postaviť opäť.

zdroj: 99percent.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>