Rafael Rafaj k “transparentnému” prerozdeľovaniu financií Envirofondu ministrom Nagyom

R.-Rafaj-portret-330x290 www.ipolitika.sk

Bratislava, 2. marca 2012 – Podpredseda SNS Rafael Rafaj sa dnes venoval aj téme prerozdeľovania financií Envirofondu ministrom životného prostredia SR J. Nagyom:

“Strana Most – Híd sa tvári, že je celoslovenskou stranou, klame občanov tým, že si na kandidátku objednala ľudí slovenskej národnosti a ich cieľom je oklamať značnú časť slovenskej verejnosti tak, aby im dávali hlasy. Ich pravá tvár však vyzerá inak.

Minister životného prostredia SR J. Nagy tesne pred marcovými voľbami v prvých dvoch mesiacoch tohto roka prerozdelil takmer 80 percent finančných prostriedkov z Envirofondu do okresov, kde žijú predovšetkým obyvatelia, ktorí hovoria po maďarsky, do tzv. jazykovo zmiešaných okresov ako Nitra, N. Zámky, Komárno, Galanta či Trebišov. Nominant strany Most – Híd takto prejavil stopercentný nielen etnický, ale aj stranícky, politický a pravdepodobne aj finančný klientelizmus. Všetky údaje nájdete na webovej stránke Envirofondu,” povedal dnes Rafael Rafaj.

www.ipolitika.sk

VIAC sledujte v zázname z dnešnej tlačovej konferencie Rafaela Rafaja nájdete na našom webe v TV SNS.

Kamera: Martina Patyková 

 

zdroj: sns.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>