Polícia sa zapojila do politického boja proti 99%!

tlacovkarazia www.ipolitika.sk

Polícia kontaktuje pravdepodobne všetkých 15 tisíc ľudí, ktorých podpisy sme predložili na Ministerstvo vnútra pri zaregistrovaní hnutia. Navštevujú ľudí doma, v práci a niekde ich dokonca predvolávajú na policajnú stanicu na výsluch!

Polícia je zneužívaná v politickom boji proti hnutiu 99% – občiansky hlas. Táto rozsiahla policajná akcia má podľa nás za cieľ zastrašiť našich sympatizantov a spochybniť existenciu 99%. Ide o ďalší útok skorumpovaných goríl, ktoré sa chcú zúfalo udržať pri moci.

O policajnom nátlaku na ľudí, ktorí podpísali petíciu za vznik hnutia 99% – občiansky hlas, nás informujú naši priaznivci z celého Slovenska. Konanie polície považujú za jej zneužívanie v predvolebnom boji. Viacerí vyjadrujú obavy, že budú za prejavenie svojho politického názoru prenasledovaní.

Takto hrubo bola polícia naposledy zneužívaná na politické ciele v 90-tych rokoch za nedemokratickej Mečiarovej vlády a predtým iba v časoch ŠTB. Teraz sa k rovnakým praktikám uchyľujú skorumpované gorily.

Prosíme Vás, ak ste podpísali petíciu na vznik 99% – občiansky hlas alebo poznáte vo svojom okolí ľudí, ktorí nám dali svoj podpis, kontaktujte ich a potvrďte im, že žiadny postih im nehrozí, nemusia sa obávať priznať sa k podpore 99%.

Chceme Vám zdôrazniť, že hnutie 99% splnilo všetky zákonné podmienky na zaregistrovanie politickej strany a ani táto akcia nemôže ohroziť našu účasť vo voľbách.

www.ipolitika.sk

Šírte prosím túto informáciu aj ďalej vo svojom okolí. Už viackrát sme sa museli vzoprieť zneužívaniu moci na politické ciele. Postavme sa tomu spoločne aj dnes!

Alena Dušatková, Pavol Pavlík, Peter Vačok, Ivan Weiss, Mário Radačovský

zdroj: 99percent.sk
pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>