Polícia nevyšetruje podania proti iným stranám!

11106641-99-percent www.ipolitika.sk

Policajný prezident Spišiak na tlačovej besede v priamom prenose obhajoval nasadenie tisíc policajtov na celom Slovensku proti podporovateľom 99% argumentom, že „verejnosť to potrebuje vedieť“. Podľa našich informácií polícia takto razantne koná len v našom prípade a ďalšie podania požadujúce preverenie iných strán kandidujúcich v týchto voľbách vôbec nerieši.

99% – občiansky hlas žiada Ministerstvo vnútra SR o overenie podpisov a podpisových hárkov všetkých politických strán, ktoré kandidujú vo voľbách do NR SR. Požadujeme, aby bolo preverenie podpisov ostatných strán ukončené pred 10. marcom 2012 a rovnakým spôsobom, aký Policajný zbor uplatňuje proti strane 99% – občiansky hlas.

www.ipolitika.sk

Dozvedeli sme sa, že takéto podanie už niekoľko dní eviduje Ministerstvo vnútra SR, ale tentokrát sa policajti nerozbehli po domácnostiach s hárkami tak, ako to urobili v prípade zastrašovania sympatizantov 99%. Pán Spišiak dostal podľa všetkého úlohu rozpútať rozsiahlu policajnú akciu len proti 99% – občiansky hlas.

 

zdroj: 99percent.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>