Podpora ĽS-HZDS od Európskej demokratickej strany

podpora hzds www.ipolitika.sk

09. 03. 2012 - Galaprogram 8. marca večer v Žiari nad Hronom v Mestskom kultúrnom centra určený ženám uvádzala moderátorská dvojica Božena Mikulčíková a Jozef Pavúk – „alias“ Jiřina Bohdalová a Vladimír Dvořák, ako vtipne na úvod poznamenal krajský predseda ĽS-HZDS, Jozef Pavúk.

Hľadisko spoločenskej sály bolo zaplnené do posledného miestečka.

 

Ako prvé sa predstavili s tanečnou kreáciou gymnastky z Detvy a Mária Homolová, ktorá bude reprezentovať Slovensko na Olympiáde v Londýne pri tejto príležitosti poďakovala za podporu ĽS-HZDS, menovite Vladimírovi Mečiarovi.

 

Srdce rozochveli krásne slovenské piesne domáceho mužského speváckeho súboru Sekera, viacerí v hľadisku spievali spolu s nimi. Zaslúžený obdiv získal mladý spevák Dušan Diamant z Banskej Bystrice s diamantovým hlasom.

 

Do varu dostala divákov country skupina Ranč temperamentnými a známymi piesňami. S veľkými sympatiami sa stretlo vystúpenie nášho europoslanca Sergeja Kozlíka, ktorý výstižne analyzoval súčasnú politickú a hospodársku situáciu na Slovensku.

www.ipolitika.sk

 

Na podporu ĽS-HZS vystúpili zahraniční hostia, zástupcovia Európskej demokratickej strany, ktorej je ĽS-HZDS aktívnym členom. Prišli: Jozef Brož, publicista, novinár a kritik (Česká republika) a Andrzej Potocki, publicista, odborník na európsku politiku (Poľská republika).

 

Medzi jednotlivými blokmi programu bolo predstavených 18 kandidátov na poslancov do NR SR za ĽS-HZDS, symbolická 18. V závere programu prekvapil Sergej Kozlík ako gitarista a spevák piesňou Slovenské mamičky, s ktorou rozospieval celé publikum. Galaprogram sa niesol vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére, plnej veselých zážitkov a vzájomného porozumenia.

 

KP ĽS-HZDS a OP ĽS-HZDS Žiar nad Hronom

 

zdroj: hzds.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>