Poďakovanie

lubakralova www.ipolitika.sk

Vážení sympatizanti a voliči strany NÁŠ KRAJ, dovoľte mi vysloviť Vám veľké poďakovanie za každý Váš odovzdaný hlas našej strane. Veľmi si ceníme to, že ste uverili našej predstave o nevyhnutnej zmene na politickej scéne Slovenska natoľko, že ste sa napriek nízkym preferenciám nebáli odovzdať hlas našej mladej strane.

Ak by Vašich hlasov bolo neporovnateľne viac, mohli by sme naše predstavy začať na Slovensku i realizovať, no rozumieme tomu, že v súčasnej situácii rozvrátenej ekonomiky, úpadku morálnych noriem pri realizácii politiky, prebujnelej korupcii pri výkone politiky, súdnej moci či všeobecne uplatňovaní moci vo verejnej sfére v našej krajine ste neuverili tomu, že práve naša strana bude mať tú silu realizovať svoje úprimné snahy o zmenu politiky na Slovensku.

My sme však vykročili na cestu nevyhnutných zmien na Slovensku a sme rozhodnutí v tejto neľahkej ceste pokračovať. 22 rokov deformovali doterajšie parlamentné politické strany verejný priestor na Slovensku a len s Vašou pomocou a Vašou vierou v možnosť presadiť potrebné zmeny zdola, ak sa nedejú zhora, môže byť naša cesta úspešná.

www.ipolitika.sk

Aby Slovensko mohlo byť úspešnou krajinou  a dobrým miestom pre život svojich občanov, musia sa zásadné zmeny uskutočniť prevažne v politickom i ekonomickom systéme na Slovensku, no i v sile morálky pri presadzovaní verejného záujmu. V politickom systéme našej vlasti nemôže predsa navždy dominovať súkromný kalkul a súkromný záujem verejných činiteľov – politických i ekonomických elít.

Ak sa chcete pridať k nám, budeme veľmi radi, máme otvorené dvere pre každý konštruktívny návrh, pre každé účinné zlepšenie kvality života všetkých občanov Slovenska. Kontakty na nás sú verejne dostupné.

Ešte raz všetkým našim voličom zo srdca ďakujeme za hlas odovzdaný do volebnej urny v prospech našej strany. V mene vedenia strany i všetkých jej členov.

Ľuba Kráľová, predsedníčka strany NÁŠ KRAJ.

 

 

zdroj: strana-naskraj.sk

pošli na vybrali.sme.sk
Reklama
 

Súvisiace články:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>